Oyun Oyun İndir Oyun Dowload Oyun Crack Serial Oyun Pack Oyun Oyun Dowload Serial Crack Pack;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D

4 posters
YazarMesaj
IRoxy__
Çaylak Oyuncu
Çaylak Oyuncu
IRoxy__

Erkek Mesaj Sayısı : 21
Yer : Kocaeli
Takımı : BEŞİKTAŞ

Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D Empty
MesajKonu: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 5:44 pm

TanRı KayBolmuş

Mahallenin iki afacan kardeşi tüm mahalleliyi bıktırmış. Sürekli ana ve babalarına şikayet geliyor mahalleliden. Kırılan camların, kuyruğuna teneke bağlanan kedilerin, lastiği indirilen arabaların sorumlusu hep afacan kardeşler.
Ana ve babası usanıp bu durumdan kilisenin papazına anlatırlar durumu ve yardım isterler.
Papaz;
- ''gönderin çocukları konuşayım'' der.
Çocukları gönderirler. Papaz önce büyük oğlanı çağırır;
- ''Söyle bakiim evladım, Tanrı nerede?''.
Çocuk susar. Papaz tekrar sorar;
- ''evladım söylesene tanrımız nerede?''.
Çocuk susmaya devam eder. Papaz ısrarla sormaya devam eder, çocuk susmaya.. Sinirlenir Papaz;
- ''konuşsana be çocuk nerde tanrı?''.
Çocuk aniden fırlar kiliseden koşarak kaçıyorken seslenir kardeşine
- ''kaçalım çabuk''.
Eve giderler, odalarına çıkıp kapıyı iyice kapatırlar, küçük oğlan sorar büyüğüne;
- ''neden kaçıyoruz?''.
Büyük yanıtlar;
- ''işte şimdi hapı yuttuk, tanrı kaybolmuş bizden biliyorlar!''...

Son NafaKa

Karısından boşanmış olan bir adam, o gün annesini görecek olan kızına
- ''Al kızım bu zarfı. Sen artık 18 yaşına bastın bu annene vereceğim son nafaka çeki. Bunu annene ver, sonra 1 adım geri çekil ve annenin yüzündeki ifadeyi seyret demiş.
Kız annesine gitmiş;
- ''Anne babam bu zarfı sana gönderdi ben artık 18 yaşıma bastığımdan sana gönderdiği son nafaka çekiymiş. zarfı sana verip sonra 1 adım geride durup senin yüzündeki ifadeyi seyretmemi söyledi''.
Annesi;
- ''Peki kızım şimdi babana git 18 seneden sonra O'na aslında senin gerçek baban olmadığını söyle sonra 1 adım geri çekil ve yüzündeki ifadeyi seyret''...
¢£µ£ññ£M
Onursal Üye
Onursal Üye
¢£µ£ññ£M

Erkek Mesaj Sayısı : 39
Yer : Bi yer İşte
Takımı : FenerBahçe
Rep Gücü : Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D Reputationpossscv3

MesajKonu: Geri: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 6:57 pm

saol güzelmiş
IRoxy__
Çaylak Oyuncu
Çaylak Oyuncu
IRoxy__

MesajKonu: Geri: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:48 pm

Snde Saol
DarkNight
Sitenin Admini
Sitenin Admini

Erkek Mesaj Sayısı : 88
Yer : G.O.R.A
Takımı : Fenerbahce
Rep Gücü : Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D Reputa10

MesajKonu: Geri: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:51 pm

Very Happy:D:D eywallah tarık eline sağlık güzel olmuş
IRoxy__
Çaylak Oyuncu
Çaylak Oyuncu
IRoxy__

MesajKonu: Geri: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimePaz Ekim 19, 2008 8:57 pm

Saol :P xD
girdap
Deneme-Mod
Deneme-Mod
girdap

Erkek Mesaj Sayısı : 4
Yer : kocaeli
Rep Gücü : Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D Reputationposstv7

MesajKonu: Geri: Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D   Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D I_icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 6:26 pm

ULn Ibn3 Yine YapmıssıN YapcANı Very Happy KopS Dum Very Happy afro :cheers:

Bnden Bi iki Fıkra İns BeyeniRsinz Devamını Sizdn BeqLiorm:D
1 sayfadaki 1 sayfası