Oyun Oyun İndir Oyun Dowload Oyun Crack Serial Oyun Pack Oyun Oyun Dowload Serial Crack Pack;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın

YazarMesaj
sezersc
Co-Admin
Co-Admin
sezersc

Erkek Mesaj Sayısı : 30
Takımı : Beşiktaş
Rep Gücü : Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın Reputationpossscv3

Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın Empty
MesajKonu: Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın   Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın I_icon_minitimePtsi Ekim 20, 2008 10:00 pm

Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın 1_1213402609_618_a2bfb5b9fbce

Arkadaşlar bu programı şiddetle tavsiye ediyorum. Sisteminiz ağırmı sorunlarınızmı var bu programa tarattırın. Hatalara trojanlara warelere birebir.
Ben sistemimde bir aksaklık yavaşlama sorun oluşursa bu programla taratırım. Ve %99 halleder.
Ummadığınız hataları çözer inanın. Mutlaka haftada bir kullanın diyorum. Eskiden sorunlar baş gösterdiğinde format atardım şimdi bunu kullanıyorum.

Daha bu hafta içi başıma ilginç bir olay geldi mesela mouse sol tuşu çalışmıyordu sağ tuşu çalışıyordu. sebebini aradım bulamadım bağlantıları kontrol ettim sorun yok bir kaç kez yenideen başlattım olmadı sonra mouse bozuldu dedim yenisini almayı düşünüyordum birden aklıma bu program geldi tarattım sorun çözüldü mouse çalışmaya başladı. Artık virüs yoluylamı kilitlendi bilmiyorum Ama tarama ve temizlik bittiği an çalıştı.
Bir ara video ve oyunlarda ciddi şekilde yavaşlama olmuştu yine bu program düzeltti. Süper ötesi.
Lavasoft Ad-Aware 2008 Pro v7.1.0.10
Boyut: 18.35 MB

Ad-Aware dalında ödül kazanmış, ücretsiz (kişisel kullanım için), çoklu zararlı içerik (Trojan vb.. zararlı programcıklar) bulma ve silme özellikli, zengin yardım içeriğine ve ürün desteğine sahip bir Ad/Spyware Engelleyicisidir. Bu program ile sistem hafızanızı, kaydınızı, sabit, çıkartılabilir ve optik sürücülerinizi tüm bu zararlı programlara ve reklamlara karşı taratabilir ve üstün tarama özellikleri ile sorunsuz ve güvenli bir sisteme sahip olabilirsiniz. İnternet ve Ağ ortamındaki güvenliğinizi Ad-Aware programına bırakın. Yeni gelişmiş özellikleri ile işini en iyi biçimde yapacağına emin olabilirsiniz.

Programın özellikleri: Yeni Şifreli Ayarları ile 3.Parti yazılımların kaldırma işlemlerine karşı tam koruma (Bazı programlar Ad-Aware programını bilgisayarınıza yüklendiklerinde otomatik olarak kaldırabiliyorlardı) Tarama Motoru Geliştirmeleri (DLL dosyaları ve hafıza üzerinde de yeni CSI Motoru ile üstün tarama) Genişletilmiş Kayıt Taraması (Çoklu Kullanıcı Kayıtları taraması, Olası trojanlara karşı da tarama, Oldukça hızlandırılmış uygulama) Genişletilmiş Sürücü Taraması (NTFS sistemleri taraması, CAB dosyaları taraması, Daha küçük referans dosyaları ve hızlandırılmış uygulama) Kullanıcı Ara Birimi Yenilikleri (Özel Temalar Desteği, Daha Çok Özelleştirilebilir Eklenti Desteği, Çevrimiçi TAC veritabanına erişim) Çok Sayıda Yeni Küçük Ayar Desteği (Tweak Ayarlarındaki birçok yeni özellik) Kayıt Dosyası Yenilikleri (Daha fazla detay ve referans dosyası içeriği gösterilmesi)

http://rapidshare.com/files/121961490/Lavasoft.Ad-Aware.2008.Pro.v7.1.0.10-Cracked.zip

Ad-Aware 2008 Pro Full Mutlaka kullanın
1 sayfadaki 1 sayfası