Oyun Oyun İndir Oyun Dowload Oyun Crack Serial Oyun Pack Oyun Oyun Dowload Serial Crack Pack;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Baskın açıklaması

YazarMesaj
µяѕuσv™
Kurucu Admini
Kurucu Admini

Erkek Mesaj Sayısı : 346
Yer : İstanbul
Takımı : Beşiktaş
Rep Gücü : Baskın açıklaması Reputa10

Baskın açıklaması Empty
MesajKonu: Baskın açıklaması   Baskın açıklaması I_icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 2:44 pm

Beşiktaş Kulübü, ''BJK Fulya Süleyman Seba Projesi nedeniyle İçişleri Bakanlığı müfettişlerince kulübün incelemeye alındığı'' haberlerinin doğru olmadığını, incelemenin, rutin bir denetim olduğunu bildirdi. Kulüpten yapılan açıklamada, medyada bu yönde yer alan haberler hatırlatılırken, Beşiktaş Kulübü'nün, Dernekler Yasası'na tabi ve dolayısıyla İçişleri Bakanlığı'nın denetiminde olduğu, kamu yararına dernek olması ve bu niteliğinin sürdüğünün teyidi amacıyla da rutin olarak 2 yılda bir denetlenmesinin yasal zorunluluk olduğu kaydedildi.
Beşiktaş Kulübü'nde 18 Aralık'ta başlayan denetimin, söz konusu yasal düzenlemeler gereği ve kamu yararına dernek olunması nedeniyle yapıldığı vurgulanan açıklamada, ''Denetim, özel amaçlı bir denetim değildir. Derneğimizin denetimine ilişkin İçişleri Bakanlığı'nın görevlendirme yazısının 23 Ocak 2008 olması, bu denetimin özel amaçlı olmadığının en açık göstergesidir. Kaldı ki söz konusu denetim, kulübümüzle sınırlı olmayıp, kamu yararına dernek statüsündeki diğer kulüpleri de kapsamaktadır'' denildi.
http://oyunpaylas.forummum.com

Baskın açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası