Oyun Oyun İndir Oyun Dowload Oyun Crack Serial Oyun Pack Oyun Oyun Dowload Serial Crack Pack;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz"

YazarMesaj
µяѕuσv™
Kurucu Admini
Kurucu Admini

Erkek Mesaj Sayısı : 346
Yer : İstanbul
Takımı : Beşiktaş
Rep Gücü : "F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz" Reputa10

"F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz" Empty
MesajKonu: "F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz"   "F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz" I_icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 2:55 pm

Tokatspor Kulübü Basın Sözcüsü Kaya Çakırtaş, Fortis Türkiye Kupası'nda karşılaşacakları Fenerbahçe'yi yenebilecek güce sahip olduklarını ve yeneceklerine de inandıklarını söyledi.Kupada iddialı olduklarını, deplasmanda oynayacakları Ankaragücü maçı sonrasında sahalarında Fenerbahçe ile karşılaşacaklarını söyleyen Basın Sözcüsü Kaya Çakırtaş, yönetim olarak bu seviyeye gelene kadar taşın altına ellerini koyduklarını, aynı hassasiyeti Tokat halkından da beklediklerini söyledi.
Çakırtaş, "Biz Fenerbahçe ile maç yapacağız dediğimiz zaman hayal olan şeyler bugün gerçek oldu. Biz Fenerbahçe'yi burada yenebilecek güce sahibiz, yeneceğimize de inanıyorum. Bunu daha önce gösterdiğimiz performanslara dayanarak söylüyorum. Maç sahada oynanmadan alınmıyor. Sahada futbolcuların mücadelesinde bu özveriyi görüyoruz. Fenerbahçe maçında ilimizi en iyi şekilde temsil ederek, Fenerbahçe'yi buradan eli boş göndereceğimize inanıyoruz. Biz iddiamızı ortaya koymazsak bir yerlere varma şansımız olmaz" diye konuştu.
Fenerbahçe maçı bilet satışlarında istedikleri verimi şu ana kadar elde edemediklerini ifade eden Çakırtaş, , "2 bin 500 bilet satılmış ve hala 5 bin bilet kulüp kasasında duruyorsa, Tokat halkının transfer yapın dememesi lazım. Transfer yapalım, en iyisini getirelim, ancak birilerinin de sahip çıkması gerekiyor. Biz yönetim olarak futbolcuların parasını zamanında ödedik. Tüm Tokat halkının da bu takıma sahip çıkmaya davet ediyoruz" dedi.
http://oyunpaylas.forummum.com

"F.Bahçe'yi yenecek güçteyiz"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evet "Prince Of Persia The Tokasra" Çok yakında piyasada olacakdır..