Oyun Oyun İndir Oyun Dowload Oyun Crack Serial Oyun Pack Oyun Oyun Dowload Serial Crack Pack;
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yusuf ve Sercan'a izin yok!

YazarMesaj
µяѕuσv™
Kurucu Admini
Kurucu Admini

Erkek Mesaj Sayısı : 346
Yer : İstanbul
Takımı : Beşiktaş
Rep Gücü : Yusuf ve Sercan'a izin yok! Reputa10

Yusuf ve Sercan'a izin yok! Empty
MesajKonu: Yusuf ve Sercan'a izin yok!   Yusuf ve Sercan'a izin yok! I_icon_minitimeÇarş. Ara. 31, 2008 2:58 pm

Bursaspor 2. Başkanı Osman Çelik, Trabzonspor ile görüşen Yusuf Şimşek ve Fenerbahçe'nin istediği Sercan Yıldırım hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Özlüce Tesileri'nde basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Osman Çelik, Yusuf Şimşek ile görüşen Trabzonspor'a tepki göstererek, "Sözleşmesi devam eden bir oyuncuyla bu şekilde görüşme bana göre etik değil. Trabzonspor bunu tercih etti, biz bunu etik bulmuyoruz. Yusuf, bizim satmak için aldığımız oyuncu değil. Takım kaptanlığı verdiğimiz bir oyuncu. Biz, Yusuf'un Bursa'da daha da verimli olacağına inanıyoruz. Ben inanıyorum ki, Yusuf'un Bursa'da kalması hem kendisine hem de bize çok şeyler katacaktır" dedi.
Fenerbahçe'nin ilgilendiği Sercan Yıldırım hakkında da açıklamalarda bulunan Osman Çelik, takıma katkılı olmadan ayrılan genç oyunculara sert tepki gösterdi. Alt yapının Bursaspor'a çalışması gerektiğini vurgulayan Çelik, "19 yaşında alt yapıdan çıkan oyuncuyu siz Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'ye verirseniz alt yapınız size çalışmıyor demektir. Genç bir oyuncu tam Bursaspor'a verimli olacağı zamanda başka takımlara giderse o zaman biz Vakıfköy tesislerini kapatalım. Başkasının alt yapısı değil bu. Birçok Sercan gibi futbolcumuz var. Biz bunların Bursaspor'a verimli olmasını istiyoruz. Alt yapıdan gelen futbolcularımız Bursaspor'a birşeyler versinler. Birşey katmadan ben gidiyorum demek uygun değil. Serkan Kurtuluş gitti oynayamıyor, Serdar Kurtuluş gitti. Bizim alt yapımızdan oyuncu çıkmayacak mı ? Ben Sercan'ı Bursaspor'un kaptanı olarak görmek istiyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak : İHA
http://oyunpaylas.forummum.com

Yusuf ve Sercan'a izin yok!
1 sayfadaki 1 sayfası